reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 17 października 2016

Drukarki VSHAPER dostępne w Holandii

Producent drukarek VSHAPER podpisał umowę o współpracy z firmą Vekashape. W ramach współpracy Vekashape oferować będzie rozwiązania polskiego producenta drukarek 3D na rynku holenderskim.
- Współpraca z Vekashape daje nam możliwość popularyzowania i oferowania naszych rozwiązań na rynku holenderskim, uznawanym powszechnie za europejskie centrum rozwoju technologii druku 3D. To właśnie w Holandii rozwinęła się technologia druku 3D i do dzisiaj rynek ten stanowi inspirację dla społeczności skupionej wokół drukowania przestrzennego – mówi Tomasz Szymański, producent drukarek VSHAPER.

- Obserwując aktywność producenta i troskę o jakość oferowanych urządzeń, jesteśmy przekonani, że drukarki VSHAPER spełnią oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorstw. Projekt realizowany przez producenta, wspierany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju daje nam dodatkowo gwarancję stabilnego rozwoju naszej oferty w przyszłości – mówi Honorata Verbunt-Mirańska z Vekashape.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1