reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Grinn Przemysł elektroniczny | 12 października 2016

Grinn partnerem NXP

Wrocławska firma projektująca elektronikę w pierwszych dniach października podpisała umowę partnerstwa z NXP, obejmującą rozwiązania tworzone w oparciu o komponenty zaprojektowane i wyprodukowane przez NXP.
– Podpisanie umowy NXP Partner Program jest potwierdzeniem naszych umiejętności w zakresie projektowania elektroniki. To także wyniki ciężkiej pracy całego zespołu i realizacji zaawansowanych projektów, które udowodniły nasz profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie – mówi Łukasz Gajda, CTO firmy Grinn.

Umowa z jednym z liderów na rynku półprzewodników to dobra wiadomość dla biura projektowego z Wrocławia. – Naszym celem i jednocześnie korzyścią, jakiej się spodziewamy, jest wzmocnienie pozycji firmy oraz rozwój działalności na rynkach zagranicznych. Chcemy wykorzystać ich potencjał dzięki naszym kompetencjom, które pozwalają na tworzenie wysokiej jakości usług w optymalnym czasie i spełniają oczekiwania klientów. Zależy nam na wykorzystaniu naszego doświadczenia w zakresie elektroniki połączonej z systemami IT do przygotowywania m. in. innowacyjnych urządzeń w oparciu o liteSOM, który nadaje się do szerokiego zakresu zastosowań (IoT, HMI, sterowniki przemysłowe, automatyka budynków, inteligentne urządzenia) – mówi Łukasz Gajda.

Firmę Grinn założyli w 2008 roku Robert Otręba i Łukasz Gajda. Dzisiaj w spółce pracuje około 30 osób. Grinn zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych dla firm z branży automatyki przemysłowej, produkcji urządzeń medycznych, automatyki budynków, motoryzacji i wielu innych. Firma specjalizuje się w systemach embedded, projektowaniu płyt PCB typu high-speed, elektronice analogowej, systemach bezprzewodowych, aplikacjach o bardzo niskim poborze mocy i projektach wykorzystujących układy FPGA.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1