reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© AC SA Przemysł elektroniczny | 07 października 2016

Robot samojezdny dla przemysłu motoryzacyjnego

Efektem współpracy pomiędzy AC SA a Wydziałem Transportu Politechniki Śląskiej jest autorski projekt robota samojezdnego z przeznaczeniem dla przemysłu motoryzacyjnego.
W ramach projektu wykonano samojezdny wózek widłowy, który jest dostosowany do wymogów przedsiębiorstwa oraz zapewnia bezpieczeństwo pracowników. Dzięki dokładnej analizie działania sensorów i wpływu innych czynników na ich działanie, możliwe było dobranie odpowiednich czujników. Projekt był tematem pracy magisterskiej inż. Zuzanny Zyzak i inż. Marcina Zdziecha. Promotorami zostali dr Inż. Krzysztof Garbala zatrudniony w AC SA, oraz dr Inż. Kazimierz Witaszek i dr inż. Mirosław Witaszek z ramienia Politechniki.

- Rozwój i automatyzacja technologii to w dzisiejszych czasach działania na porządku dziennym. Wprowadzanie zautomatyzowanych maszyn w magazynach, to zarówno rozwój każdego dużego, specjalistycznego przedsiębiorstwa, jak i również ułatwienie procesów kompletacji zachodzących w magazynie – podkreśla firma w komunikacie.

Źródło: © AC SA

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1