reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 03 października 2016

Tczewski Flex inwestuje w zarządzanie łańcuchem dostaw

Flex w Tczewie uruchamia Flex Pulse – innowacyjną platformę podnoszącą efektywność w ramach całego łańcucha dostaw.
Dostęp do danych w czasie rzeczywistym – zarówno wskaźników wewnętrznych, takich jak stan zapasów, monitoring realizacji zamówień, dostaw i wysyłek oraz czynników zewnętrznych, wpływających na działalność polskiego oddziału korporacji zapewnia Flex Pulse – platforma uruchomiona właśnie w Tczewie – informuje firma w komunikacie.

- Żyjemy w szybko zmieniającym się świecie, pełnym nieoczekiwanych wydarzeń, nowatorskich technologii i modeli biznesowych. Dzisiaj, aby zwyciężać oraz zdobywać pozycję lidera na rynku, kadra menedżerska musi wykorzystywać inteligentne narzędzia i ekosystemy, a największym wyzwaniem jest sprawne zarządzanie zapasami oraz globalnym łancuchem dostaw. Flex Pulse jest odpowiedzią na to wyzwanie, ponieważ dostarcza nam dane, w większości w czasie rzeczywistym, które pozwalają na zminimalizowanie ryzyka i podniesienie efektywności w ramach naszego łańcuch dostaw, zarządzania zapasami, zamówieniami czy produkcją – mówi Andrzej Połojko, dyrektor generalny, Flex Tczew.

W celu pełnego wykorzystania platformy Flex Pulse, w parku produkcyjnym Flex’a w Tczewe uruchomione zostało Flex Pulse Center, gdzie analitycy, specjaliści i menedżerowie mogą w sposób interaktywny dokonywać przeglądu kluczowych danych, a w efekcie szybciej podejmować decyzje dotyczące działalności firmy. Dodatkowo, we Flex Pulse Center odbywają się spotkania z klientami oraz warsztaty, dzięki którym wzrasta efektywność wielu procesów w firmie. Centrum pozwala też na komunikację z innymi oddziałami firmy, posiadając systemy wideokonferyncyjne, platformę współpracy oraz komunikatory. Ułatwia to szybką reakcję na nieoczekiwane wydarzenia zewnętrzne, np. kataklizmy naturalne, które wpływają na procesy logistyczne w wymiarze globalnym.na zdjęciu: Andrzej Połojko oraz Monika Gozdowska.

Źródło: © Flex, fot. Marcin Jaggoda

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2