reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 września 2016

AAEON dołącza do aliansu IQRF

Producent komputerów przemysłowych, firma AAEON, została członkiem organizacji IQFR Alliance.
IQRF Alliance to organizacja rozwijająca jeden z najpopularniejszych standardów IoT. IQRF to łatwa w użyciu technologia komunikacja bezprzewodowej o niskiej prędkości danych, małym poborze energii i wysokiej niezawodności. Technologia IQRF znajduje zastosowanie w takich obszarach, jak inteligentne miasta i budynki czy Przemysł 4.0.

IQRF Alliance to międzynarodowa organizacja skupiająca deweloperów, producentów, integratorów, sprzedawców oraz centra rozwojowe, instytuty i uczelnie wyższe, które wykorzystują rozwiązania IQRF w aplikacjach internetu rzeczy i komunikacji M2M. Dzięki połączeniu sił, członkowie aliansu mogą obniżać koszty rozwoju i produkcji swoich rozwiązań oraz zwiększać sprzedaż i obecność na rynkach.

Firma AAEON powstała w 1992 roku. Jest producentem komputerów przemysłowych i wbudowanych dla branży przemysłowej, medycznej, transportowej, rozrywkowej i innych. W portfolio firmy znajdują się takie produkty, jak: przemysłowe płyty główne, wyświetlacze, tablety, moduły gateway i inne. W 2011 roku AAEON został członkiem grupy ASUS.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1