reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 21 września 2016

S&T Services Polska rozpoczyna współpracę z WZE

S&T Services Polska prowadzi zaawansowane negocjacje w sprawie wdrożenia systemu zarządzania cyklem życia produktu Siemens Teamcenter w Wojskowych Zakładach Elektronicznych.
8 września 2016 r., podczas Targów MSPO w Kielcach, podpisano list intencyjny dotyczący potencjalnego wdrożenia systemu Siemens Teamcenter w Wojskowych Zakładach Elektronicznych SA z siedzibą w Zielonce.

W przypadku osiągnięcia porozumienia, głównym wykonawcą kontraktu będzie firma S&T Services Polska, która odpowiada za dostawę licencji, realizację wdrożenia z wykorzystaniem oprogramowania Siemens Teamcenter i VoluMill oraz dostarczenie infrastruktury obejmującej serwery i stacje robocze.

- Siemens Teamcenter to obecnie jeden z najpopularniejszych na świecie systemów do zarządzania cyklem życia produktu (PLM – Product Lifecycle Management). Dzięki wdrożeniu tego narzędzia, WZE zyskają jednolite środowisko zarządzania danymi produktowymi, dokumentami i procesami, łączące fazę prac koncepcyjnych z projektowaniem konstrukcji, technologii oraz przygotowaniem produkcji. Nowe oprogramowanie pomoże usprawnić globalną współpracę nad produktem, poprawi też jakość i efektywność procesów. Zgodnie z przewidywaną umową, realizacja wdrożenia rozpocznie się 19 września 2016 r. – czytamy w komunikacie.

Spółka Wojskowe Zakłady Elektroniczne SA, jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej.

Źródło: S & T Services Polska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2