reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© leoni Wiązki | 30 sierpnia 2016

Leoni planuje dwa nowe zakłady w Serbii

Według nieoficjalnych jeszcze doniesień, niemiecki producent wiązek planuje wydać 22 mln EUR na rozwój zakładów w Serbii.
Według portalu SeeNews, celem dalszego rozwoju zdolności produkcyjnych w Serbii, Leoni planuje budowę dwóch kolejnych hal produkcyjny w Prokuplje oraz Doljevac, w których to miastach posiada już swoje jednostki produkcyjne.

Leoni ma otrzymać od administracji wsparcie w wysokości 5.5 mln EUR oraz stworzyć już na początku nie mniej niż 1.000 nowych miejsc pracy. W perspektywie trzech lat, po całkowitym ukończeniu nowych zakładów, zatrudnienie ma wzrosnąć do 5.000. Wsparcie rządowe zostanie udzielone pod warunkiem utrzymania stanu zatrudnienia przez co najmniej 5 lat. Nowe zakłady mają produkować dla BMW, Jaguara oraz Land Rovera.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1