reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pelfophoto dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 sierpnia 2016

NCBiR wesprze wytworzenie 3 projektów demonstracyjnych

Dwa projekty z elektroniki medycznej oraz dalszy rozwój dobrze znanych paczkomatów znalazły się na liście dotacji NCBiR.
NCBiR ogłosił listę projektów, które dofinansuje w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014- 2020, poddziałanie ‘Prace B+R związane z wytworzeniem instalacji pilotażowej/demonstracyjnej’

I tak, PZ Cormay przeprowadzi prace rozwojowe nad demonstratorami innowacyjnych technologii nowej generacji analizatorów diagnostycznych wraz z dedykowanymi liniami odczynników. Dostanie na to 7 512 tys zł. Drugim projektem z zakresu technologii medycznych jest projekt firmy EGZOTech z Gliwic, która opracowuje system sztucznej inteligencji i sieci robotów do automatycznej diagnostyki rehabilitacyjnej i fizjoterapii. NCBiR dofinansuje prace kwotą 8 347 tys zł.

INTEGER.PL dostał 8 272 tys zł na dalsze prace nad rozwojem paczkomatów. Tytuł projektu to ‘Wytworzenie demonstracyjnej instalacji terminali łączących funkcjonalności bankomatu i paczkomatu w celu weryfikacji technologii Modular Parcel Machine’.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1