reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© stephen vanhorn dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 sierpnia 2016

Intel rozbudowuje centrum HR w Gdańsku

We wrześniu poziom zatrudnienia przekroczy już stu pracowników, a firma wciąż poszukuje kolejnych specjalistów
Intel najczęściej kojarzy się z pracą w obszarze badań i rozwoju nowych technologii. Oferta rekrutacyjna firmy wykracza jednak poza typowe stanowiska inżynierskie. Gdańsk z prawie dwoma tysiącami pracowników jest ważnym ośrodkiem badawczo rozwojowym i to właśnie tu mieści się największe w Europie centrum HR Intela. We wrześniu poziom zatrudnienia przekroczy stu pracowników, a plany rozwoju sprawiają, że firma nadal poszukuje specjalistów w tym obszarze.

'To ogromne wyróżnienie, że taki potentat rynkowy jak Intel, zdecydował się otworzyć jedno ze swoich trzech funkcjonujących na świecie centrów HR właśnie w Gdańsku. Cieszymy się, ponieważ jest to dowód, że w znacznej mierze firma opiera rozwój swojej działalności na miejscowych zasobach ludzkich' – mówi Andrzej Bojanowski, wiceprezydent Gdańska.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-1