reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© andrzej thiel dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 sierpnia 2016

Assel inwestuje w linię SMT

Assel, polska firma świadcząca usługi EMS, zainwestował w nową linię SMT oraz zmodernizował istniejącą.
- Assel dysponuje obecnie 5 szybkimi i elastycznymi liniami SMT, co umożliwia wydajną produkcję zaawansowanych technicznie produktów – poinformowała firma. Assel wymienił także niektóre automaty pick&place zainstalowane w istniejącej linii SMT. Inwestycja związana jest z nowymi zamówieniami od obecnych i nowych klientów firmy.

[i]- Ta inwestycja w nową linię oraz wymiana starszych maszyn nie tylko umożliwi nam wzrost wydajności produkcji SMT, ale pozwoli świadczyć usługi z lepszą precyzją, wydajnością i jakością. Zgodnie z nasza polityką, zawsze zachowywaliśmy pewien procent wolnych mocy produkcyjnych, aby być w stanie obsłużyć nagłe duże zamówienia od istniejących klientów, jak również szybko uwzględnić nowych zleceniodawców.

Assel oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu elektronicznego oraz elektromechanicznego dla wielu światowych firm działających w różnych branżach. Siedziba firmy znajduje się w Pruszczu Gdańskim.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 16 2017 14:56 V8.8.6-2