reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© leifstiller dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 sierpnia 2016

Sea View Technologies kontynuuje rozwój

Sea View Technologies, amerykańska firma dostarczająca komponenty elektroniczne, stawia na rozwój w Europie, w pierwszej kolejności poprzez trójmiejskie siedziby.
- Kontynuacją rozwoju firmy w Stanach Zjednoczonych jest zdobywanie coraz mocniejszej pozycji w Europie. Pierwszym krokiem było gdańskie biuro. Kolejnym – 475 metrowy magazyn w Gdyni, który umożliwi świadczenie wysokiej jakości usług dla naszych europejskich klientów. W planach mamy dalszy rozwój w Europie – mówi Brandon Stover, prezes Sea View. Biuro w Gdańsku powstało w 2013 roku, natomiast gdyński magazyn został otwarty na początku 2015 roku.

Kadra firmy została ostatnio wzmocniona o nowe osoby: Ana Mateljan (poprzednio pracowała w firmie Flex) dołaczyła do Sea View jako starszy manager ds. globalnego łańcucha dostaw, natomiast Frank Rodriguez (poprzednio Nokia) został dyrektorem globalnego łańcucha dostaw.

Siedziba główna Sea View Technologies znajduje się w Exeter (New Hampshire) w Stanach Zjednoczonych. Firma działa na rynku dystrybucji od 19 lat. Obecnie Sea View współpracuje z wieloma firmami OEM/CM/EMS, także na terenie Europy.


© Sea View

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1