reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mucella1 dreamstime.com Wiązki | 19 sierpnia 2016

PKC zdobył duży kontrakt od Bombardiera

PKC Group podpisała umowę o wartości 200 mln EUR z firmą Bombardier. Kabel-Technik-Polska także będzie miał w tym swój udział.
Umowa podpisana pomiędzy PKC Group a Bombardierem obejmuje zlecenia stałe o wartości 50 mln EUR oraz szacunkowo 150 mln EUR w opcjach na dostawę szaf elektrycznych dla nowych pociągów Bombardiera.

PKC informuje, że szafy będą montowane w pociągach przeznaczonych dla klientów z Europy Centralnej, które będą produkowane w ciągu najbliższej dekady. Firma dostarczy nawet 17 różnych rodzajów szaf do jednego typu pociągu.

Dostawy zleceń stałych rozpoczną się natychmiast i mają potrwać do 2019 roku.

Zlecenie o wartości 5 mln EUR otrzymała także polska firma produkująca wiązki i szafy sterownicze: Kabel-Technik-Polska. PKC Group przejął KTP w 2015 roku. Polska spółka będzie realizować dostawcy dla brytyjskiego biznesu kolejowego Bombardiera. - Jesteśmy zadowoleni z udziału w tym strategicznym kontakcie dla firmy Bombardier Transportation (BT). Jest to potencjalnie największe pojedyncze zlecenie dla branży taboru kolejowego w historii naszej firmy – komentuje Andre Gerstner, prezes Kabel-Technik-Polska. [/i] – Poprzez umowę z BT UK otrzymujemy dostęp do jednego z najszybciej rozwijających się rynków kolejowych w Europie, dzięki czemu zyskujemy możliwości przyszłego wzrostu organicznego.[/i]

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2