reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LENZ Przemysł elektroniczny | 19 sierpnia 2016

Pierwszy w Polsce dedykowany SPECTROCHECK uruchomiony w LENZ

Na początku sierpnia bieżącego roku LENZ uruchomił własny SPECTROCHECK marki SPECTRO (AMETEC inc.). To pierwsze tego typu urządzenie w Polsce - podkreśla firma.
Ponieważ współczesna technologia bezołowiowa, jak i dopuszczalne limity związane z RoHS wymagają regularnej kontroli składu chemicznego stopów lutowniczych używanych w procesach produkcyjnych, firma LENZ postanowiła zaopatrzyć się we własne urządzenie do analizowania składu, stawiając tym samym na uniezależnienie się od zewnętrznych laboratoriów analitycznych – poinformowała spółka.

- Większość naszych odbiorców materiałów dokonuje regularnych analiz spoiwa z tygli maszyn lutowniczych. Teraz dzięki własnemu dedykowanemu urządzeniu do badania stopów cyny i certyfikowanej obsłudze możemy działać sprawniej oszczędzając cenny czas naszych klientów, co w przypadkach nagłych, jak np. zwiększenie poziomu Pb w kąpieli, ma ogromne znaczenie – komentuje pełnomocnik ds. jakości Damian Kozieł.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1