reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© jim hughes dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 19 sierpnia 2016

Certyfikat IRIS dla ENTE

ENTE dołączyła do grona firm zarządzanych zgodnie z wymaganiami standardu IRIS rew. 02 dla branży kolejowej.
Audyt certyfikujący obejmował zakres projektowania, produkcji i utrzymania systemów lokalizacji i transmisji danych, monitoringu parametrów pojazdów i zdalnego zarządzania taborem, dynamicznego rozkładu jazdy maszynisty, identyfikacji personelu, dynamicznej informacji pasażerskiej, emisji reklam, zapowiedzi głosowych, zliczania potoków pasażerskich, wideo monitoringu, dostępu do Internetu, komunikacji wewnętrznej, sterowania i diagnostyki, monitorowania paliwa, zliczania przebiegu taboru, urządzeń elektronicznych i ich systemów.

- W porównaniu do popularnego standardu ISO 9001, zakres wymagań IRIS 02 jest obszerniejszy i bardziej precyzyjny, a przede wszystkim – ściśle dopasowany do specyfiki sektora kolejowego. Dlatego też w chwili obecnej jest on najbardziej wymagającą i rozpoznawalną międzynarodową normą dla tej branży – informuje firma w komunikacie.

Audyt przeprowadzony został przez Bureau Veritas Certification Polska.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1