reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Leyard Przemysł elektroniczny | 16 sierpnia 2016

Leyard inwestuje w Europie

Producent ekranów LED zbuduje fabrykę w okolicach Preszowa na Słowacji.
Powierzchnia nowego obiektu wyniesie ponad 3 tys. m kw., a zakończenie budowy planowane jest na początek 2017 roku. - Nowa fabryka umożliwi sprostanie rosnącemu popytowi na ekrany i ściany wideo ze strony europejskich odbiorców, w szczególności tych, którzy preferują produkty wytworzone na terenie Unii Europejskiej – pisze Leyard w komunikacie. Jak podkreśla Robert Stewart, dyrektor zarządzający Leyard Europe, zakład na Słowacji przybliży firmę do klientów z Europy, Rosji, Bliskiego Wschodu i Afryki, umożliwiając wejście z produktem wysokiej jakości na kluczowe rynki świata.

Nowa fabryka będzie wybudowana na działce o powierzchni 10 tys. m kw. w parku przemysłowym w miejscowości Záborské nieopodal Preszowa. W obiekcie powstanie hala produkcyjna, biura, sala konferencyjna i bufet. Layer zainwestuje także w showroom prezentujący m.in. ściany wideo wykonane w technologii LED.

Firma Leyard posiada już zakłady w Albi (Francja), Shenzhen i Pekinie (Chiny) oraz w Beaverton (USA).

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1