reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© maksim pasko dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 sierpnia 2016

Fibrain w projekcie dofinansowanym przez KE

32 mln euro przeznaczy KE na realizację 15 projektów w ramach Szybkiej ścieżki do innowacji (FTI) w ‪#‎Horyzont2020‬. W wybranych do finansowania projektach weźmie udział 70 partnerów z 19 krajów, w tym jeden z Polski.
Projekt „Pervasive Ubiquitous Lightwave Sensor PULSe”, w którym uczestniczy Fibrain dofinansowany jest kwotą niemal 2 mln EUR. Koorydnatorem jest włoska Krajowa Rada Badań Naukowych (Consiglio Nazionale delle Ricerche), a partnerami są włoska spółka SESTOSENSOR, niemiecka firma AMS Technology i norweska Ziebel.

Fibrain jest polskim producentem i światowym dostawcą w branży systemów teleinformatycznych i telekomunikacji światłowodowej. Obecnie Fibrain posiada cztery ośrodki produkcyjne zlokalizowane w Polsce, których powierzchnia wynosi ponad 19 000 m kw. Firma podkreśla, że badania i rozwój to jedna z nadrzędnych dziedzin firmy, stanowiąca podstawę jej funkcjonowania.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2