reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2016

LG Mława będzie centrum produkcji telewizorów w Polsce

Koreański koncern LG Electronics podjął decyzję o przenosinach produkcji telewizorów z Biskupic Podgórnych w gminie Kobierzyce do Mławy – informuje „Gazeta Wrocławska”.
Wiadomość tę potwierdził Paweł Hałas z LG Electronics w Biskupicach Podgórnych. Dolnośląski zakład od tej pory ma się koncentrować na produkcji AGD, przede wszystkim lodówek i pralek. Firma zapewnia, że liczba pracowników w Biskupicach Podgórnych pozostanie bez zmian.

Informacje o przenosinach produkcji telewizorów do Mławy podawały lokalne portale już na początku wakacji. Nieco zamieszania wprowadził wówczas koreański portal The Korean Herald, który pisał o odwrotnym kierunku transferu. Tę wiadomość zdementował wówczas dyrektor ds. korporacyjnych LG Electronics Mława Daniel Kortlan.

Przychody LG Electronics Mława w 2015 roku wyniosły nieco ponad 5 mln PLN, LG Electronics Wrocław – 4,86 mln PLN.

Źródło: gazetawrocławska.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2