reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony bolan dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2016

Nowe zezwolenia w EURO-PARK Mielec

Pure Energy Systems zainwestuje w innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne natomiast Press-Media uruchomi produkcję urządzeń medycznych oraz awioniki lotniczej.
Agencja Rozwoju Przemysłu SA wydała kolejne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

Pure Energy Systems to firma, która systematycznie prowadzi prace badawczo-rozwojowe nad innowacyjnym rozwiązaniem dotyczącym fotowoltaiki. W wyniku realizacji projektu strefowego przedsiębiorca zamierza uruchomić produkcję modułów fotowoltaicznych w technologii szkło/szkło o dwustronnej i jednostronnej warstwie aktywnej z powierzchnią antyrefleksyjną i szkłem radiacyjnym.

W wybudowanym zakładzie produkcyjnym Pure Energy Systems zainstaluje linię technologiczną oraz stworzy laboratorium, w którym będzie kontynuował badania nad doskonaleniem produktów. Całe przedsięwzięcie, szacowane na prawie 41 mln zł, pozwoli na zatrudnienie co najmniej 49 nowych pracowników.

W Mielcu zainwestuje także firma Press-Media. Przedsiębiorca planuje uruchomienie produkcji urządzeń medycznych oraz awioniki lotniczej tj. urządzeń do kontrolowania i informowania obsługującego z ziemi kontrolera o parametrach lotu. Ponadto będzie prowadził działalność wydawniczą i poligraficzną.

Źródło: EURO PARK Mielec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 22 2018 16:33 V9.2.1-2