reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony bolan dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 sierpnia 2016

Nowe zezwolenia w EURO-PARK Mielec

Pure Energy Systems zainwestuje w innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne natomiast Press-Media uruchomi produkcję urządzeń medycznych oraz awioniki lotniczej.
Agencja Rozwoju Przemysłu SA wydała kolejne zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

Pure Energy Systems to firma, która systematycznie prowadzi prace badawczo-rozwojowe nad innowacyjnym rozwiązaniem dotyczącym fotowoltaiki. W wyniku realizacji projektu strefowego przedsiębiorca zamierza uruchomić produkcję modułów fotowoltaicznych w technologii szkło/szkło o dwustronnej i jednostronnej warstwie aktywnej z powierzchnią antyrefleksyjną i szkłem radiacyjnym.

W wybudowanym zakładzie produkcyjnym Pure Energy Systems zainstaluje linię technologiczną oraz stworzy laboratorium, w którym będzie kontynuował badania nad doskonaleniem produktów. Całe przedsięwzięcie, szacowane na prawie 41 mln zł, pozwoli na zatrudnienie co najmniej 49 nowych pracowników.

W Mielcu zainwestuje także firma Press-Media. Przedsiębiorca planuje uruchomienie produkcji urządzeń medycznych oraz awioniki lotniczej tj. urządzeń do kontrolowania i informowania obsługującego z ziemi kontrolera o parametrach lotu. Ponadto będzie prowadził działalność wydawniczą i poligraficzną.

Źródło: EURO PARK Mielec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1