reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vinnstock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 sierpnia 2016

Samsung, Intel i TSMC będą inwestować

Wielka trójka planuje mocno zwiększyć nakłady inwestycyjne: w drugiej połowie 2016 roku firmy zwiększą je prawie dwukrotnie w porównaniu z pierwszym półroczem – raportuje IC Insights.
Według firmy analitycznej IC Insights wydatki na inwestycje w branży półprzewodnikowej wzrosną w tym roku tylko o 3%, co i tak stanowi poprawę w stosunku do roku poprzedniego, gdy odnotowano 2% spadek. Plany trzech gigantów: Samsunga, TSMC i Intela, sprawiają, że spora część środków na inwestycje zostanie wydana w drugiej połowie roku. Poniższa tabela pokazuje, że nakłady inwestycyjne wymienionych firm w drugiej połowie roku będą o 90% większe niż w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2016 roku. Samsung, TSMC oraz Intel odpowiadają łącznie za 45% wydatków na inwestycje w branży półprzewodników.Źródło: © IC Insights

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 14 2018 13:31 V9.2.8-1