reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Integer.pl Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2016

Integer.pl rozpoczyna przegląd opcji strategicznych

Firma znana z paczkomatów rozpoczyna przegląd opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem spółki – poinformował Integer.pl w komunikacie.
- Na obecnym etapie przeprowadzania przeglądu różne opcje strategiczne będą rozważane przez zarząd, w szczególności poszukiwanie dla emitenta inwestora strategicznego, zawarcie aliansu strategicznego, dokonanie transakcji o innej strukturze, jak również brak działań emitenta związanych z pozyskaniem inwestora, zawarciem aliansu lub dokonaniem transakcji – czytamy w komunikacie firmy.

- Jednocześnie zarząd spółki informuje, że dotychczas nie zostały podjęte żadne decyzje związane z wyborem konkretnej opcji strategicznej przez zarząd, a ponadto nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości – informuje Integer.pl.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 19 2018 15:59 V9.1.0-2