reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Integer.pl Przemysł elektroniczny | 03 sierpnia 2016

Integer.pl rozpoczyna przegląd opcji strategicznych

Firma znana z paczkomatów rozpoczyna przegląd opcji strategicznych związanych z dalszym rozwojem spółki – poinformował Integer.pl w komunikacie.
- Na obecnym etapie przeprowadzania przeglądu różne opcje strategiczne będą rozważane przez zarząd, w szczególności poszukiwanie dla emitenta inwestora strategicznego, zawarcie aliansu strategicznego, dokonanie transakcji o innej strukturze, jak również brak działań emitenta związanych z pozyskaniem inwestora, zawarciem aliansu lub dokonaniem transakcji – czytamy w komunikacie firmy.

- Jednocześnie zarząd spółki informuje, że dotychczas nie zostały podjęte żadne decyzje związane z wyborem konkretnej opcji strategicznej przez zarząd, a ponadto nie ma pewności, czy i kiedy taka decyzja zostanie podjęta w przyszłości – informuje Integer.pl.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-1