reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ngweikeong dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 sierpnia 2016

ES-SYSTEM zrealizowała kontrakty za ponad 8,6 mln PLN

ES-SYSTEM, polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, zrealizowała w ostatnim czasie kilka projektów oświetleniowych w kraju, których łączna wartość wyniosła 8,65 mln PLN.
Znalazły się wśród nich: Warsaw Spire – kompleks biurowy w Warszawie, Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Rzeszowie Jasionce, Fabryka Pratt&Whitney Kalisz, Willa Kestenberga w Łodzi oraz fabryka Kellogg w Kutnie.

Podczas realizacji zastosowano różnorodne rozwiązania oświetleniowe, jednak znacząca cześć projektów powstała z wykorzystaniem opraw LED. Jeśli chodzi o fabrykę Pratt&Whitney, oświetlenie dla producenta części do silników lotniczych zostało w całości wykonane w technologii LED. Podobnie było w przypadku fabryki producenta płatków Kellogg Kutno. Udział opraw LED w kompleksie biurowców Warsaw Spire wyniósł 60%.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1