reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© firaxissmooke dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 01 sierpnia 2016

Kolejna pula z PO IR na centra B+R przedsiębiorstw

Od 1 września 2016 roku przedsiębiorcy będą mogli składać wnioski na wsparcie tworzenia lub rozwoju centrów badawczo-rozwojowych.
Dofinansowane z Programu Inteligentny Rozwój mogą być inwestycje w aparaturę, sprzęt, technologie i inną niezbędną infrastrukturę, która służyć będzie prowadzeniu prac B+R.

- W porównaniu do poprzednich edycji tego konkursu, udało nam się uprościć dokumentację. Zrezygnowaliśmy m.in. z kilku załączników do wniosku o dofinansowanie, nie ma także konieczności składania dokumentów rejestrowych, skróciliśmy czas panelu ekspertów, którzy oceniają projekt - powiedziała wiceminister Jadwiga Emilewicz.

Minimalna wartość projektów wynosi 2 mln zł. Na najbliższy konkurs ogłaszany przez Departament Innowacji Ministerstwa Rozwoju przeznaczono 460 mln zł. Wnioski o dofinansowanie będzie można składać do 31 października br.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1