reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Grinn Przemysł elektroniczny | 27 lipca 2016

Grinn wychodzi na nowe rynki

Wrocławska firma zajmująca się projektowaniem elektroniki pozyskała dofinansowanie, dzięki któremu zrealizuje nową strategię eksportową.
Spółka pozyskała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 w projekcie Stworzenie strategii eksportowych dla firmy Grinn Sp. z o.o. Całkowita wartość projektu to 60 tys. PLN, kwota dofinansowania wynosi 39,27 tys. PLN. Grinn od 2008 roku zajmuje się projektowaniem urządzeń elektronicznych dla różnych branż. W ofercie firmy znajdują się także autorskie miniaturowe moduły komputerowe: chiliSOM, liteSOM.

- W ramach projektu Grinn pozyska nowe strategie eksportowe, wyznaczające kierunki realizowania przez nią działań sprzedażowych w perspektywie krótko i długoterminowej na rynkach docelowych, czyli w Holandii, Niemczech i USA, Pozwoli to na realizację głównego celu spółki, jakim jest rozszerzenie zasięgu oferty sprzedażowej produktów i usług na rynkach zagranicznych, a także na realizację celów szczegółowych, obejmujących pozyskanie danych dotyczących najbardziej efektywnych działań w kolejnych fazach cyklu życia produktów i usług. Umożliwi to m. in. identyfikację preferencji potencjalnych klientów oraz szans i zagrożeń wynikających z funkcjonowania na każdym z rynków docelowych –poinformowała firma.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2