reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 września 2009

Leoni ma duży kontrakt z branży energii słonecznej

Leoni wyposaży farmę energii słonecznej Lieberose w niemieckiej Brandenburgii w specjalne okablowanie, odprowadzające prąd z około 700.000 modułów słonecznych. Leoni inwestuje w ostatnim czasie w moce produkcyjne, umożliwiające zdobycie przewagi konkurencyjnej na rynkach energii odnawialnej.
Leoni wyposaży farmę w instalacje kablową, przewodzącą prąd generowany w około 700.000 modułach. Firma zainstaluje w tym celu przeszło 1.000 km kabli. ‘Okablowanie spełnia wygórowane wymagania, jakim podlegają również same moduły słoneczne’ mówi Marc Ziegler, dyrektor ds. zakupów w Juwi Solar GmbH. Kable Leoni są w najwyższym stopniu odporne na pogodę i mają żywotność na poziomie nie mniejszym niż 150.000 godzin pracy, co przekłada się na 30-letni okres ich użytkowania.

Leoni rozwija w ostatnim czasie moce produkcyjne zakresie kabli przeznaczonych dla przemysłu energii słonecznej. ‘Odczuwamy wzrost popytu na nasze produkty i usługi w zakresie energii odnawialnej. Klienci zgłaszają w szczególności zapotrzebowanie na naszą wiedzę techniczną, ogólnoświatową organizację i zdolność do dostarczenia kabli w systemie just-in-time’ komentuje Dr Klaus Probst, Prezes i CEO Leoni AG.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2