reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© demarco dreamstime.com Wiązki | 07 lipca 2016

Leoni rozwija technologie produkcji dla branży medycznej

Park technologiczny firmy Leoni został ostatnio rozszerzony o urządzenia do formowania wtryskowego przeznaczone do produkcji dla branży medycznej.
Nowe urządzenia zostały zainstalowane w różnych zakładach europejskiego producenta kabli i wiązek, dzięki czemu Leoni rozwinął możliwości technologiczne w zakresie produkcji dla aplikacji medycznych. W swojej produkcji systemów kablowych dla sektora medycznego, Leoni używa różnych technik półautomatycznych wtrysku i obtrysku (wysoko i niskociśnieniowego) do przetwarzania tworzyw termoplastycznych, elastomerów termoplastycznych i LSR. Business Firma podkreśla, że dostarcza spersonalizowane rozwiązania spełniające konkretne wymagania klienta, przy czym możliwa jest ich produkcja w niewielkich ilościach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
November 14 2017 20:30 V8.8.9-2