reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© VIGO System Przemysł elektroniczny | 05 lipca 2016

Projekt VIGO System z dofinansowaniem unijnym

VIGO System otrzyma dofinansowanie w kwocie 6 mln PLN na projekt „Nowa generacja hermetyzowanych miniaturowych modułów detekcyjnych z szerokopasmową elektroniką".
Projekt VIGO System został umieszczony na liście projektów wybranych do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Rekomendowana kwota dofinansowania wynosi 6 mln PL, natomiast całkowita wartość projektu to ponad 30,864 mln PLN.

Otrzymanie dofinansowania przez VIGO System wymaga podpisania umowy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego z siedzibą w Warszawie, działającym jako instytucja pośrednicząca. Projekt ma zostać zrealizowany do dnia 31 marca 2019 roku.

W ramach projektu VIGO System będzie realizował inwestycję technologiczną polegającą na wdrożeniu własnej, innowacyjnej technologii poprzez budowę nowego budynku produkcyjnego oraz wyposażenie go w niezbędny sprzęt produkcyjny.

Realizacja projektu jest jednym z kluczowych elementów realizacji założeń strategii spółki na lata 2016 - 2020 r.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
December 13 2017 22:15 V8.9.2-1