reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2016

Epson kupuje Robustelli, producenta drukarek do tekstyliów

Między firmą Epson Italia S.p.A., częścią Grupy Epson a rodziną Robustelli została zawarta umowa, na mocy której Epson staje się właścicielem 100% udziałów w firmie Fratelli Robustelli S.r.l.
Włączenie Robustelli do Grupy Epson zapewni włoskiej firmie dostęp do zakładów produkcyjnych Epson, a tym samym umożliwi przygotowanie oferty cyfrowych drukarek do tkanin marki Robustelli dla klientów z całego świata. Epson będzie także wykorzystywać wiedzę zdobytą przez Robustelli do przyśpieszenia rozwoju cyfrowych drukarek do tekstyliów , rozszerzając ofertę produktów obu firm i, spełniając oczekiwania większej rzeszy klientów. W tym celu obie firmy zamierzają połączyć swoje działy badań i rozwoju – czytamy w komunikacie.

Według szacunkowych danych, rynek cyfrowego druku na tkaninach będzie rósł w tempie ok. 25% rocznie. Oprócz zapewnienia mocy produkcyjnej, która pozwoli zaspokoić spodziewane zapotrzebowanie na nowe rozwiązania, Epson wykorzysta również swoją globalną sieć punktów sprzedażowych i serwisowych, aby zaoferować urządzenia Monna Lisa w większej liczbie krajów i regionów z całego świata.

Prezesem firmy Robustelli zostanie Sunao Murata, dyrektor operacyjny Działu Druku Profesjonalnego firmy Epson.

Jak podkreśla Valerio Robustelli, jeden z właścicieli zakładów F.lli Robustelli, współpraca z firmą Epson zaowocowała stworzeniem urządzenia Monna Lisa - przemysłowej drukarki do tekstyliów.- Połączenie naszych umiejętności jest naturalną konsekwencją procesu tworzenia innowacyjnych rozwiązań, który pozwoli nam spełnić oczekiwania klientów we Włoszech i na całym świecie – mówi Robustelli.

Zakłady Robustelli znajdują się w Como, w samym sercu włoskiego – i jednocześnie europejskiego – zagłębia producentów rozwiązań do drukowania na tekstyliach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2