reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© evertiq Przemysł elektroniczny | 28 czerwca 2016

RobTools już w nowej siedzibie

Wraz z początkiem kwietnia Robtools oddał do użytku swoją nową siedzibę. Przy tej okazji mieliśmy przyjemność rozmawiać z Robertem Koczorowskim o historii i planach firmy.
Na początek jednak kilka faktów: nowa siedziba ma dwie kondygnacje, o łącznej powierzchni 520 m2, w tym biuro zajmuje 130 m2 a powierzchnie magazynowe i demo kolejne 390 m2. Całość położona jest na działce 1 100 m2 w strefie przemysłowej przy bydgoskim lotnisku. W przyszłości część parteru budynku zostanie przeznaczone na demo room z linią SMT.

- Prowadzę firmę już 8 lat i jednego czego żałuję, to tego … że nie zdecydowałem się na ten krok wcześniej - mówi dla naszego portalu Robert Koczorowski, właściciel Robtools. - Rynek dystrybucji sprzętu dla produkcji elektronicznej jest bardzo trudny, działa na nim wiele wartościowych firm. Jednak konsekwentnie, krok po kroku, buduję swoją firmę. Zaczęliśmy od drobnego sprzętu i artykułów ESD, znaczącym krokiem naprzód było natomiast podpisanie w 2013 roku umowy partnerskiej z niemieckim ANS, dystrybutorem między innymi maszyn Yamaha i-Pulse.

Czym może wygrywać młoda firma? Robert Koczorowski ma na to jasną i krótką odpowiedź: - Zaangażowaniem, nam zależy bardziej. Drugim naszym atutem jest doświadczenie, wyniesione z kliku lat pracy bezpośrednio na linii produkcyjnej.[i]Foto: © evertiq

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 08 2017 11:27 V8.5.6-1