reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© 3City Electronics Przemysł elektroniczny | 23 czerwca 2016

Nowe możliwości na 3 lata 3City Electronics

Gdańska spółka projektowa przy okazji urodzin wkracza w nowy etap działalności i zdecydowała się na pozyskanie kapitału inwestycyjnego, by zwiększyć możliwości firmy.
- W piątek, 17 czerwca 2016 r. powiększyło się grono wspólników o trzy nowe osoby, które poza kilkumilionowym wsparciem finansowym, wprowadzają doświadczenie biznesowe oraz wiedzę w zakresie praktycznego zarządzania i finansów. Dodatkowy entuzjazm, optymizm i wiara inwestorów w stawiane cele dla 3City Electronics są równie budujące i potwierdzają właściwy kierunek rozwoju firmy – pisze firma w komunikacie.

Wśród nowych wspólników znaleźli się m.in. właściciel innowacyjnej firmy specjalizującej się w projektowaniu i produkcji zautomatyzowanych systemów przemysłowych oraz doświadczony bankier inwestycyjny reprezentujący w Polsce jedną z największych globalnych instytucji finansowych.

Firma 3City Electronics poinformowała również, że właśnie dołączyła do programu Intel Technology Provider. - Jest to światowy program kanału sprzedaży przeznaczony dla firm zajmujących się tworzeniem, sprzedażą lub doradztwem w zakresie technologii Intel. Udział w programie umożliwia nam stały dostęp do informacji o najnowszych technologiach firmy Intel. Jest to istotny czynnik umożliwiający zwiększenie sprzedaży komputerów i usług. Program znacząco wpływa na rozwój firmy, dzięki czemu utrzymujemy przewagę nad konkurencją i cieszymy się nieustannym zaufaniem naszych klientów, jako specjaliści w dziedzinie najnowszych technologii firmy Intel – mówi Wojciech Rokacz, CFO i członek zarządu firmy 3City Electronics.

3City Electronics to dynamicznie rozwijająca się spółka zajmująca się projektowaniem elektroniki, która specjalizuje się m.in. w urządzeniach przemysłowych opartych o zaawansowane procesory Intela.Na zdjęciu: najnowszy produkt © 3City Electronics Fermio-BR z procesorem Intel Braswell.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-1