reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© everythingpossible dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 czerwca 2016

Samsung zainwestuje 1,2 mld USD w IoT

Lider na rynku smartfonów zapowiedział, że w ciągu najbliższych czterech lat przeznaczy 1,2 mln USD na rozwój technologii z obszaru internetu rzeczy w Stanach Zjednoczonych.
Samsung nie zdradził jeszcze szczegółów dotyczących tego planu, ale poinformował, że inwestycje w rozwój technologiczny będzie prowadził poprzez należące do koncernu jednostki z Krzemowej Doliny, takie jak Samsung Global Innovation Center. Firma zamierza także wzmocnić współpracę ze start-upami.

Ale to nie koniec informacji dotyczących działalności Samsunga w obszarze internetu rzeczy. Południowokoreański producent wraz z Intelem utworzyli organizację National IoT Strategy Dialogue, która ma działać na styku nauki i biznesu. Nowy podmiot ma zajmować się takimi kwestiami jak ochrona prywatności w systemach IoT oraz doradzać amerykańskim urzędom regulacyjnym w sprawach prawodawstwa w IoT.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1