reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 czerwca 2016

Powstała nowa spółka badawczo-rozwojowa

Założycielami spółki „Innowacyjne Technologie” są Politechnika Lubelska oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, a także Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin, URSUS BUS SA oraz XDISC SA z Warszawy.
Spółka będzie prowadzić działalność o charakterze badawczym i rozwojowym ukierunkowanym na wykorzystanie praktycznych wyników prac i wiedzy technologicznej o dużym stopniu oraz potencjale komercyjnym. Transport, przemysł i rozwiązania informatyczne to główne obszary współpracy. Do zadań spółki będzie należało również testowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych dla optymalizacji kosztów w różnych dziedzinach gospodarki. Ponadto, spółka angażować się będzie we wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych w organizacji i zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Źródło: Politechnika Lubelska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-1