reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 22 czerwca 2016

Powstała nowa spółka badawczo-rozwojowa

Założycielami spółki „Innowacyjne Technologie” są Politechnika Lubelska oraz Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, a także Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Lublin, URSUS BUS SA oraz XDISC SA z Warszawy.
Spółka będzie prowadzić działalność o charakterze badawczym i rozwojowym ukierunkowanym na wykorzystanie praktycznych wyników prac i wiedzy technologicznej o dużym stopniu oraz potencjale komercyjnym. Transport, przemysł i rozwiązania informatyczne to główne obszary współpracy. Do zadań spółki będzie należało również testowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań technicznych dla optymalizacji kosztów w różnych dziedzinach gospodarki. Ponadto, spółka angażować się będzie we wdrażanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych w organizacji i zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Źródło: Politechnika Lubelska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
februari 21 2017 23:03 V7.12.4-1