reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 21 czerwca 2016

Amica uruchomiła nową tłocznię

- Nowa inwestycja ma kluczowe znaczenie nie tylko dla samej fabryki, ale przede wszystkim dla mieszkańców Wronek i całego powiatu szamotulskiego – pisze firma w komunikacie.
- Otwarcie Nowej Tłoczni wiąże się z ciągłym wzrostem popytu na produkty marki Amica. Od 2011 nieustannie zwiększamy nasze moce produkcyjne, aby pozostać liderem rynku i jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce. Nasz cel to osiągnięcie zdolności produkcyjnej wynoszącej 2,3 mln sztuk – powiedział Marcin Bilik, wiceprezes ds. operacyjnych Amica SA.

Oficjalne otwarcie nowej tłoczni w fabryce kuchni Amica miało miejsce 9 czerwca. Pracę w tym obiekcie znalazło wielu mieszkańców gminy oraz powiatu szamotulskiego. Jak podkreśla Amica, otwarcie tłoczni to także szansa rozwoju dla lokalnych firm zatrudnionych w charakterze wykonawców i podwykonawców.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-1