reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 20 czerwca 2016

Flex przejmuje zakłady Bose Corporation

Bose Corporation, dostawca rozwiązań audio i firma Flex podpisały umowę dotyczącą rozszerzenia partnerstwa strategicznego.
Umowa zakłada między innymi transfer do firmy Flex zakładów Bose w San Luis (Meksyk) i Penang (Malezja). Flex zobowiązuje się do utrzymania obecnej i planowanej produkcji w obydwu jednostkach. Porozumienie zapewnia także firmie Bose dostęp do łańcucha dostaw Flex.

Zakłady Bose w San Luis i Penang uruchomiono odpowiednio w 1990 i 2013 roku. Wytwarzane są w nich słuchawki, głośniki bezprzewodowe, systemy kina domowego i inne produkty dla profesjonalnych odbiorców audio. Łącznie obie fabryki zatrudniają około 3,5 tys. osób. Zgodnie z warunkami umowy Flex zatrzyma zdecydowaną większość pracowników.

Finalizacja transakcji przewidywana jest jeszcze na rok 2016, w zależności od terminu uzyskania zezwoleń odpowiednich organów regulacyjnych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1