reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Scanfil Przemysł elektroniczny | 16 czerwca 2016

Scanfil rozbudowuje zakład w Sieradzu

Firma Scanfil zadecydowała o rozwoju działalności w Polsce. Do 2017 roku powierzchnia sieradzkiego zakładu ma zostać podwojona.
Scanfil kupił już działkę i ruszyła inwestycja zakładająca zwiększenie powierzchni produkcyjnej o 8,5 tys. m kw. Dostawca usług EMS zamierza przeznaczyć środki nie tylko na rozbudowę, ale także na znaczną rozbudowę parku maszynowego. Nowe urządzenia do produkcji elektroniki zwiększą moce produkcyjne spółki w zakresie montażu SMT oraz montażu końcowego. Celem firmy jest także poprawa efektywności, m.in. poprzez usprawnienie wewnętrznego obiegu materiałów.

- Wierzymy, że fabryka Scanfil w Polsce będzie kontynuowała wzrost, a celem rozpoczętej inwestycji jest zapewnienie odpowiedniego poziomu usług i konkurencyjności, zarówno teraz, jak i na przyszłość. Dzięki temu projektowi, będziemy także w stanie odpowiadać na rosnące potrzeby naszych klientów w Europie i na całym świecie – komentuje Petteri Jokitalo, CEO Scanfil.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 21 2018 15:34 V9.2.9-1