reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© APS Energia Przemysł elektroniczny | 16 czerwca 2016

APS Energia oficjalnie otwiera nową siedzibę

APS Energia otworzyło nową siedzibę w Stanisławowie Pierwszym. 30 czerwca pracę w nowym zakładzie ma rozpocząć 200 osób, a docelowo w roku 2020 pracować ma tam 500 ludzi. Moce produkcyjne spółki wzrosną o 150 proc.
- To nasza piąta przeprowadzka. Mam nadzieję, że ostatnia i w Stanisławowie I osiedlimy się na stałe - powiedział podczas uroczystego otwarcia nowej siedziby prezes APS Energia Piotr Szewczyk.

Spółka liczy na wzrost zamówień w II półroczu 2016 r. i odbicie po nie najlepszym początku 2016 r. Prezes APS Energia powiedział również, że podwarszawska firma zastanawia się nad akwizycjami i w ciągu 3 miesięcy podejmie decyzję co do nabycia polskiej spółki technologicznej.

- Liczymy na większe zamówienia w II półroczu. Początek roku jest kiepski ze względu na sytuację na rynkach, głównie przez sytuację na Wschodzie. Sankcje przynoszą efekt. Nie ma strumienia inwestycyjnego, choć jest dużo projektów infrastrukturalnych w nafcie i gazie. Ten rok powinien być lepszy niż ubiegły, ale nie taki, jak bym chciał – stwierdził prezes Piotr Szewczyk.

APS Energia myśli też o nabyciu firmy w Europie Zachodniej, by skrócić czas wejścia na tamten rynek. Ponadto chce jeszcze w 2016 r. utworzyć spółki w USA i w Dubaju. APS działa także w Turcji, skąd, podobnie jak z Dubaju, chce obsługiwać rynek irański.

Źródło: akcjonariat.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1