reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 16 września 2009

AOI w JM elektronik

JM elektronik wzbogacił swój park maszynowy o nowe urządzenie AOI marki YesTech
Dział montażu usługowego firmy JM elektronik został wyposażony w system automatycznej kontroli optycznej (AOI). Zakupione zostało urządzenie amerykańskiej firmy YesTech, wybrane jako optymalne do specyfiki realizowanych zleceń produkcyjnych. Usprawni ono kontrolę poprawności montażu i zapewni wysoką powtarzalność tej czynności. Jest to kolejna inwestycja mająca na celu zagwarantowanie jak najlepszej jakości świadczonych usług. Uzupełnia ona wcześniejszy zakup nowej, w pełni automatycznej linii do montażu powierzchniowego z optyczną kontrolą nadruku pasty na drukarce automatycznej. Na ukończeniu natomiast jest wdrożenie systemu kompleksowego śledzenia produkcji.

Istniejąca od 1990 roku firma JM elektronik jest jednym z największych polskich dystrybutorów elementów elektronicznych. Równolegle rozwija od kilku lat montaż elektroniki na zlecenie oraz dystrybucję komputerów przemysłowych i automatyki. Klientami JM elektronik są liderzy polskiego rynku z segmentów elektroniki przemysłowej, medycznej, transportowej, oświetleniowej i wielu innych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1