reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© otnaydur dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 czerwca 2016

Erne i WAT rozpoczynają współpracę

Erne Ventures podpisała umowę z Wojskową Akademią Techniczną (WAT) dotyczącą zasad współpracy przy komercjalizacji wyników prac badawczo-rozwojowych, do których prawa posiada WAT.
- Zgodnie z umową spółka zadeklarowała gotowość prowadzenia działań edukacyjnych mających na celu przekazanie studentom i wykładowcom WAT wiedzy na temat zasad i możliwości komercjalizacji wyników prowadzonych przez nich prac B+R, zapewnienia usług doradczych niezbędnych do profesjonalnego przygotowania projektów inwestycyjnych opartych na wynikach prac B+R, wsparcie w zakresie transferu do przemysłu innowacyjnych technologii oraz gotowość inwestowania w projekty biznesowe oparte o wyniki prac B+R prowadzonych przez studentów lub wykładowców WAT – czytamy w komunikacie.

Zawarte porozumienie otwiera nowe możliwości zespołom naukowo-badawczym Instytutu Techniki Uzbrojenia WML w obszarze wdrażania efektów prac naukowo-badawczych, które mają duży potencjał innowacyjności i są poszukiwane na rynkach krajowych oraz zagranicznych.

Źródło: Erne

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2