reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tomas popelka dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 czerwca 2016

Samsung zapowiada smartfony z elastycznymi ekranami

Samsung rozważa wprowadzenie dwóch nowych modeli smartfonów z elastycznymi ekranami. Jeden z nich ma się składać na pół niczym kieszonkowe lusterko.
Nowe smartfony Samsunga z ekranami OLED mają zostać zaprezentowane już w 2017 roku – mówi anonimowy informator agencji Bloomberg związany ze sprawą. Podczas korzystania z jednego z urządzeń jako telefonu, mamy mieć do dyspozycji ekran 5 calowy, ale zyskamy też możliwość rozwinięcia go do 8 cali, niczym w tablecie.

- To może być przełomowy produkt, jeśli Samsungowi uda się stworzyć interfejs odpowiedni do elastycznych wyświetlaczy[i] – komentuje Lee Seung Woo, analityk IBK Securities. [i]- Następny rok to realny termin. Największym problemem było uzyskanie przezroczystych i wytrzymałych plastików, ale wydaje się, że został on już rozwiązany.

Źródło: Bloomberg

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 20 2018 10:31 V9.1.1-1