reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© anthony bolan dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 czerwca 2016

Bury zainwestuje w strefie

Firma Bury rozbuduje istniejący zakład produkcyjny oraz wyposaży go w specjalistyczne maszyny i urządzenia do produkcji wysokiej jakości urządzeń elektronicznych dla branży automotive.
Agencja Rozwoju Przemysłu udzieliła kolejnych zezwoleń na działalność gospodarczą w Specjalnej Strefie Ekonomicznej EURO-PARK MIELEC.

- Główne potrzeby firmy Bury koncentrują się wokół jego rozwoju i zwiększaniu zdolności produkcyjnych istniejącego zakładu. Stąd konieczność ciągłych inwestycji. W związku z tym inwestor planuje wzmocnić również swoją działalność w zakresie prowadzenia projektów badawczo-naukowych – czytamy w komunikacie.

Bury sp. z o. o. jest międzynarodową firmą z branży elektronicznej produkującą urządzenia dla mobilnej komunikacji. W oparciu o własne technologie spółka produkuje innowacyjne systemy integrujące i zarządzające różnymi funkcjami w samochodzie. Sprzedaż pod znakiem BURY Technologies odbywa się do 39 krajów.

Źródło: SSE Euro-Park Mielec

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 24 2017 21:54 V8.2.6-1