reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© swhite dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 czerwca 2016

Samtec przejął nMode Solutions

Producent złącz, firma Samtec poinformowała o przejęciu nMode Solutions oraz jej spółki zależnej, Triton Microtechnologies.
Przejęcie to ważny krok w realizacji strategii rozwoju technologicznego firmy Samtec, umożliwiające wdrożenie systemów nowej generacji. Wiedza i doświadczenie nMode w w zakresie rozwiązań działających na wysokich częstotliwościach znajduje zastosowanie w obudowach 2D, 2.5D oraz 3-D. Natomiast inteligentne moduły sensorów, filtry RF i płytki ewaluacyjne tej firmy wpisują się w potrzeby przemysłu wytwarzającego obudowy układów scalonych – czytamy w komunikacie.

nMode jest amerykańską spółką z siedzibą w Oro Valley, w Arizonie, założoną w 2010 roku. nMode Solutions specjalizuje się w rozwiązaniach technologicznych dla obudów 3-D dla następnej generacji układów komunikacji bezprzewodowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-1