reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 01 czerwca 2016

PGZ zamierza przejąć spółkę Exatel

PGE Polska Grupa Energetyczna i Polska Grupa Zbrojeniowa podpisały list intencyjny, dotyczący zbycia przez PGE na rzecz PGZ akcji spółki Exatel.
List intencyjny zakładający współpracę przez najbliższe 6 miesięcy podpisano 31 maja 2016 r. Szczegóły potencjalnej transakcji, m.in. cena i termin, będą przedmiotem szczegółowych analiz i zostaną wypracowane w ramach rozpoczętej współpracy – czytamy w komunikacie.

Akwizycja spółki Exatel przez PGZ ma stanowić fundament rozwoju domeny Cybertechnologie Nowa jednostka zajmie się m.in. koordynacją zarządzania projektami realizowanymi w ramach Programu Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych.

Grupa PGE posiada 100 proc akcji spółki Exatel, która jest operatorem telekomunikacyjnym w Polsce dostarczającym rozwiązania dla biznesu i administracji publicznej. Exatel zarządza w kraju siecią transmisyjną o długości ok. 20 tys. km.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 24 2016 12:18 V7.3.2-2