reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© george tsartsianidis dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 maja 2016

Wristy Technologies kończy działalność

Opublikowano już drugie i ostatnie zawiadomienie o likwidacji polskiej spółki Wristy Technologies, oferującej telefon nadgarstkowy.
Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki Wristy Technologies 12 kwietnia 2016 roku podjęło uchwałę o rozwiązaniu warszawskiej spółki, otwierając jej likwidację. Wzywa się wierzycieli do zgłaszania ich wierzytelności względem spółki w terminie sześciu miesięcy od dnia ogłoszenia, czyli od 24 maja 2016 roku – czytamy w ogłoszeniu opublikowanym w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Firma Wristy wprowadziła na rynek prosty telefon nadgarstkowy, przeznaczony przede wszystkim dla dzieci i osób starszych. W projekt uwierzył m.in. fundusz zalążkowy WinQbator należący do W Investments SA, który w 2014 roku zainwestował kwotę około 850 tys. PLN.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2