reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© verticalarray dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 maja 2016

Zwarpol wdroży innowacyjne technologie

F.A.E. Zwarpol zrealizuje projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa. Wartość przedsięwzięcia to prawie 2 mln PLN.
Celem projektu prowadzonego przez Fabrykę Aparatów Elektrycznych Zwarpol jest wdrożenie nowej technologii produkcji innowacyjnych przekładników kolumnowych z zastosowaniem innowacyjnych urządzeń do produkcji i serwisowania wysokonapięciowych przekładników kolumnowych oraz wyposażenia laboratorium w sprzęt kontrolno-pomiarowy oraz nabycie wartości niematerialnych i prawnych – pisze spółka w komunikacie.

Projekt realizowany jest pod nazwą: „Rozwój konkurencyjności i innowacyjności firmy Zwarpol sp. web site down . z o.o poprzez wdrożenie innowacyjnej technologii i wprowadzenie nowych produktów”. Całkowita wartość projektu wynosi 1 975 380,00 PLN, natomiast wartość dofinansowania to 732 014,80 PLN.

W roku 2002 z firmy ABB ZWAR odłączyła się część konstruktorów, zakładając firmę F.A.E. Zwarpol sp. z o. o., zajmującą się produkcją aparatury probierczej średniego i wysokiego napięcia, aparatury laboratoryjnej wysokiego napięcia, układów wielkoprądowych a także produkcją kompletnych stanowisk probierczych sprzętu ochrony osobistej, sprzętu elektroizolacyjnego oraz specjalnych przekładników prądowych i napięciowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
JavaScript Tag:
reklama
reklama
Artykuły, które mogą Cię zainteresować
Załaduj więcej newsów
februari 21 2017 23:03 V7.12.4-2