reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Evertiq Przemysł elektroniczny | 19 maja 2016

TEC Warszawa 2016 – zaczynamy!

Wszystko już gotowe: wystawcy na swoich stanowiskach, goście napływają tłumnie, kawa i przekąski czekają – oficjalnie rozpoczęliśmy targi i seminarium dla branży elektronicznej TEC Warszawa 2016.
W tym roku na targach organizowanych przez Evertiq swoją ofertę prezentuje około 130 wystawców. Spodziewamy się rekordu, jeśli chodzi o liczbę gości – już teraz nasza rejestracja przeżywa oblężenie.

O 9.30 rozpoczynamy wykłady. Na dobry początek będzie można się dowiedzieć, co słychać na rynku robotyzacji branży elektronicznej. Następny temat to coś w sam raz dla praktyków – płytki giętkie i technologia Hot Bar, potem przejdziemy do projektów unijnych. Jak widać, tematyka będzie różnorodna, a to zaledwie trzy z dziewięciu zaplanowanych wystąpień, w których znaleźliśmy sporo miejsca na kwestie związane z internetem rzeczy.

Mamy też coś dla pokrzepienia ciała – kawa i przekąski są dostępne przez cały dzień, a w godzinach 12-14 serwujemy lunch. O atmosferę się nie obawiamy – już teraz widać energię i pozytywne podejście naszych wystawców i gości.

Zespół Evertiq życzy udanego dnia!

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2