reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Riverdi Przemysł elektroniczny | 13 maja 2016

Partnerstwo MikroElektronika i Riverdi

Firmy MikroElektronika i Riverdi ogłosiły współpracę dotyczącą technologii wykorzystywanych w ich produktach.
- Partnerstwo firm MikroElektronika i Riverdi jest doskonałą okazją, by rozwijać wspólną działalność handlową w nowych obszarach rynku. MikroElektronika pozyskała niezawodnego partnera, który dostarcza wyświetlacze TFT montowane w produktach MikroElektroniki, w szczególności w modułach mikromedia HMI – czytamy w komunikacie. Wyświetlacze TFT Riverdi z kontrolerami FT8xx będą także dostępne poprzez sieć sprzedaży firmy MikroElektronika.

Co więcej, Riverdi zyskało dostęp do oprogramowania VisualTFT firmy MikroElektronika w którym zostały predefiniowane wszystkie typy wyświetlaczy Riverdi. Konkretny model wyświetlacza można zatem po prostu wybrać z listy. Zostanie wówczas załadowana odpowiednia konfiguracja i można od razu skupić się na pisaniu aplikacji.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 17 2018 19:38 V9.3.2-2