reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dimitry romanchuck dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 04 maja 2016

PKC połączy siły z firmą EMS

PKC Group podpisało umowę dotyczącą rozpoczęcia negocjacji w sprawie utworzenia spółki joint venture z dostawcą usług EMS.
Nazwa firmy zajmującej się montażem kontraktowym pozostaje na razie tajemnicą. Wiadomo, że jest to przedsiębiorstwo, które od dawna obsługuje międzynarodowe koncerny, szczególnie te działające w branży medycznej. Jeśli chodzi o klientów biznesu elektronicznego PKC, to działają oni głównie w sektorze przemysłowym, telekomunikacyjnym i medycznym. Celem utworzenia joint venture jest połączenie działalności elektronicznej obydwu firm, co pozwoli na dalszy rozwój tego obszaru i silniejszą obecność firmy w Azji i Europie.

Według niepotwierdzonych informacji, przyszły partner PKC posiada kilka zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Azji.

Na powołanie spółki joint venture poczekamy jeszcze do zakończenie negocjacji, a finalizacja całego procesu spodziewana jest w pierwszym kwartale 2017 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 18 2018 14:17 V9.2.8-2