reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© The 64 Przemysł elektroniczny | 22 kwietnia 2016

The 64 – legenda Commodore powraca

Na portalu crowdfundingowym Indiegogo ruszyła niecodzienna kampania – chcą wyprodukować nową wersję komputera – legendy.
The 64 – to nazwa urządzenia z wyglądu przypominającego Commodore C64. Nie chodzi oczywiście o odtworzenie sprzętu dostępnego przed laty, bo stara powłoka będzie skrywać zupełnie nowoczesne podzespoły. Jak można się łatwo domyślić, pomysłodawcy projektu to miłośnicy gier retro i fani komputera Commodore C64. Twórcy The 64 stawiają przy tym na szeroką dostępność gier, które bez problemu są dostępne za darmo w sieci, stworzą także nowe gry i zachęcają innych do pisania swoich aplikacji. Cena? 150 USD za komputer stacjonarny i 170 USD za przenośny.Nie ma mowy, by zapomnieć o tak ważnym elemencie, jak joystick! Za 30 USD.Źródło: Indiegogo - © The64

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
March 22 2018 22:05 V9.2.11-2