reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ES-System Przemysł elektroniczny | 14 kwietnia 2016

ES-System stawia na technologię LED

Obecnie niemal wszystkie projekty firmy są realizowane w oparciu o technologię LED. ES-System zamierza kontynuować rozwój w tym obszarze zarówno w kraju, jak i na wybranych rynkach zagranicznych.
ES-System podkreśla, że LED-y to perspektywiczny segment. Narastająco na koniec grudnia 2015 roku sprzedaż LED w kraju stanowiła w grupie ES-System 46,8 proc. sprzedaży wobec 27,4 proc. w 2014 roku. Cztery piąte wszystkich spośród ok. 2000 wdrożeń przeprowadzonych przez firmę dotyczyło technologii LED.

W 2016 roku spółka zakłada dalszy rozwój na rynku krajowym w dotychczasowych segmentach działalności, tj. w segmencie architektonicznym, przemysłowym i zewnętrznym, głównie w oparciu o rozwiązania LED. ES-System zamierza pracować nad pozyskaniem nowych klientów segmentach z dużym potencjałem wzrostu, takich jak: przemysł, edukacja, służba zdrowia, budownictwo mieszkaniowe i obiekty handlowe.

Jeśli chodzi rozwój zagraniczny, zarząd spółki ocenia, obiecujące perspektywy są n a rynkach Bliskiego Wschodu, Niemiec, Szwajcarii i Francji. - Biorąc pod uwagę potencjał rozwoju branży, zarząd ma nadzieję uzyskać w 2016 roku co najmniej jednocyfrowy wzrost sprzedaży na rynku krajowym i eksportowym – czytamy w komunikacie.

ES-System podkreśla, że stawia na nowoczesne produkty. Laboratorium badawcze Grupy uzyskało status laboratorium nadzorowanego SMT, z uprawnieniem do wykonywania badań w procesie ENEC. - Laboratorium badawcze jest jednym z dwóch laboratoriów oświetleniowych tej klasy w Polsce, które gwarantują wysoką jakość produktów i ich trwałość – informuje ES-System.

Wartość nakładów inwestycyjnych w Grupie Kapitałowej w latach 2013-2015 wyniosła 14,9 mln zł, w tym 4,9 mln zł w celu dostosowania parku maszynowego i technologii do wymogów rynku i nowych trendów w branży. W 2016 roku spółka planuje przeznaczyć w Grupie Kapitałowej ok. 10 mln zł na inwestycje/

Źródło: © ES-System

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
January 10 2018 12:38 V9.0.1-2