reklama
reklama
reklama
reklama
© stuartmiles dreamstime.com_ Przemysł elektroniczny | 18 kwietnia 2016

Huawei światowym liderem patentowym

W rankingu liderów patentowych znajdują się niemal wyłącznie firmy, o których regularnie piszemy na evertiq.pl. Pierwszy jest Huawei, kto następny?
Światowa Organizacja Własności Intelektualnej (World Intellectual Property Organization, WIPO) ogłosiła, że Huawei już po raz drugi z rzędu zgłosił najwięcej międzynarodowych patentów w 2015 roku. Firma złożyła łącznie 3898 wniosków patentowych, czyli o 456 więcej niż w roku poprzednim. Drugi w zestawieniu był amerykański producent półprzewodników – firma Qualcomm (2442 wniosków), natomiast na trzecim miejscu znalazł się chiński ZTE Corporation (2155 wniosków).

Oto TOP 20 firm w rankingu opublikowanym przez Światową Organizację Własności Intelektualnej (WIPO)Naturalnie to nie wszystkie firmy związane z elektroniką. W rankingu nie mogło przecież zabraknąć takich firm, jak Google, Apple czy Alcatel. Oto pozostała 30.Źródło: © WIPO

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
August 22 2017 10:36 V8.6.0-1