reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© LENZ Przemysł elektroniczny | 12 kwietnia 2016

LENZ już w nowej siedzibie

Najważniejszym elementem ukończonej inwestycji, poza częścią biurową i konferencyjną, jest magazyn o powierzchni 500 m kw. przeznaczony tylko na składowanie materiałów lutowniczych.
W marcu firma LENZ przeprowadziła się do nowej siedziby. Budowa nowego obiektu zlokalizowanego w Tychach rozpoczęła się wiosną 2015 roku i zakończyła po 10 miesiącach. Dzięki nowemu magazynowi LENZ może teraz buforować materiały lutownicze na 2-3 miesięczne zapotrzebowanie produkcyjne odbiorców, co zapewnia natychmiastową realizację zamówień – podkreśla firma.

Magazyn pozwala m.in. na składowanie kilkudziesięciu rodzajów drutów i spoiw, duża komora chłodnicza mieści kilka ton różnych typów past, a magazyn chemiczny zróżnicowanych odmian topników. Składowanie takich ilości materiałów chemicznych wymaga specjalnej infrastruktury technicznej magazynu z rozbudowanymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi i z systemem wentylacji oraz kontroli klimatu. Konieczne było wykonanie systemów ociekowych zapewniających ochronę środowiskową i wykonanie magazynu zgodnie z zasadami ochrony przed wyładowaniami ESD, ppoż., itp.


© LENZ

LENZ działa na rynku już od 1991 roku. Firma oferuje materiały lutownicze, piece lutownicze oraz agregaty i urządzenia do reworku. Dodatkowo LENZ świadczy usługi m.in. z zakresu analizy składu lutowia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
February 08 2018 17:15 V9.2.4-2